12 лют. 2020

Вітаємо!

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!
27 груд. 2018

Відкриття Згурівського районного інклюзивно-ресурсного центру

27 грудня 2018 відбулося урочисте відкриття Згурівського районного інклюзивно-ресурсного центру.
3 трав. 2018

Узагальнені результати вибору підручників

електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 та 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти
25 квіт. 2018

Семінар-практикум для вчителів української мови та літератури

20 квітня 2018 року на базі Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури на тему «Формування читацьких компетентностей учнів у процесі вивчення української літератури».
24 квіт. 2018

Вітаємо!

Вітаємо учасників IV ( заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів МАН України!
24 квіт. 2018

Семінар - практикум учителів хімії

20 квітня 2018 року на базі Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» відбувся районний семінар - практикум учителів хімії «Розвиток компетентностей учнів у процесі викладання хімії у контексті Нової української школи».
19 квіт. 2018

Меморандум про співпрацю у формуванні мережі Інклюзивно-ресурсних центрів

11 квітня 2018 року начальник відділу освіти Бойко В.А. та в.о. директора інклюзивно-ресурсного центру Скринник С.М. взяли участь у церемонії підписання Меморандуму про співпрацю у формуванні мережі Інклюзивно-ресурсних центрів між Благодійним Фондом Порошенка та головами райдержадміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад.
19 квіт. 2018

Семінар-практикум учителів з "Основ здоров'я".

18 квітня 2018 року у Любомирівському НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок" відбувся районний семінар-практикум учителів з "Основ здоров'я".

Семінар учителів 3 класу

12 квітня 2018 року на базі Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів 3 класу на тему: «Через розвиток мовлення до гармонійного розвитку особистості».
13 квіт. 2018

11 квітня відбувся семінар викладачів художньої культури на базі Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сучасні інтерактивні методи навчання сприяють реалізації компетентнісного підходу до навчання. Компетентнісний підхід вчителя при формуванні та розвитку особистості - це вимога часу. В Україні уже є кагорта вчених – вчителів, вчителів – практиків, які досконало володіють технологіями та методиками компетентнісного підходу до навчання. Вивчаючи досвід їх роботи, опрацьовуючи інтерактивні форми та методи роботи вчитель може вдало їх використовувати з метою формування ключових компетентностей учнів. Тож на засіданні семінару вчителі поділилися своїм досвідом та обговорили зміст вправ і завдань, які використовують на уроках.