16 лист. 2017

Всеукраїнські учнівські олімпіади

11.11.2017 відбувся ІІ(районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із іноземних мов(англійська, німецька, французька).
16 лист. 2017

14 листопада у Всесвітній день логопеда відбувся семінар-практикум логопедів району на тему "Розвиток мовлення у дітей, які не говорять". В ході семінару педагоги ознайомилися із методикою "Гра і мова " Тетяни Грузінової, методикою "Мої перші слова" Наталії Шишкіної та ознайомилися із мультимедійною програмою "Формування невербальної мови у школярів- "Живий звук". Надія Федорівна Івахненко- логопед Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Згурівського НВК "Гімназія-ЗОШ І ступеня" продемонструвала дидактичні ігри та їх застосування у логопедичній роботі. В семінарі взяли участь Шипко К.В.- завідуюча райметодкабінетом, Скринник С.М.-завідуюча ПМПК, логопед ДНЗ "Веселка"-Логвиненко І.О. та логопед Войтівського НВК -Левон Л.В..
10 лист. 2017

Засідання літературної студії «Паростки»

Команда учнів Згурівського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» на чолі з керівником Журавською І. М. стали учасниками засідання обласної літературної студії «Паростки», яке відбулося 8 листопада 2017 року у Яготинській загальноосвітній школі I –IIIступенів №1.
6 лист. 2017

На старт!

4 листопада 2017 року стартував ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.
3 лист. 2017

27 жовтня 2017 року відбулось перше заняття майстер – класу для вчителів географії району « Формування компетентностей учнів у процесі вивчення географії» (керівник Терещук Н. М., учитель Старооржицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»). В рамках майстер-класу було здійснено екскурсію на завод «Яготинське для дітей». Це унікальний для України окремо розміщений спеціалізований сучасний завод з виробництва дитячого молочного харчування, розташований в екологічно чистому Згурівському районі Київської області, поряд з територiєю Згурівського дендропарку. На заводі встановлено технологічно довершене обладнання зі Швеції, Італії, Німеччини, Ізраїлю, Болгарії та інших країн. Під торговою маркою «Яготинське для дітей» випускається повний асортимент молочної продукції для малят від 6 місяців.
28 вер. 2017

Вітання!

Вітаємо з Днем працівника освіти!
28 вер. 2017

З Днем бібліотек!

Для мене книга – світло дня, Для мене книга – зорі ночі… Моя сім’я, моя рідня, Мій розум, серце, мої очі… Без книги я не проживу, Вже як без вирію лелека… Я крізь вічність оживу В отім святім – бібліотека. Шановні колеги! Дорогі друзі! Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем бібліотек! Сучасні бібліотеки - справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства. Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і праця бібліотекарів - хранителів культури і мудрості поколінь. Шановні працівники бібліотек! Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за ваше служіння бібліотечній галузі області, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство. Бажаю вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів! відділ освіти Згурівської РДА
9 черв. 2017

Нова українська школа

Оновлення програм для початкової школи
29 трав. 2017

Про безпеку життєдіяльності під час літніх канікул

щодо проведення заходів із безпеки-життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу під час літніх канікул
11 трав. 2017

Шкільні канікули в Євросоюзі

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі". У 2003 році Представництво Європейської комісії ініціювало відзначення Дня Європи в Україні. З урахуванням стратегічного курсу України на європейську інтеграцію щорічно в третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні відзначається "європейський день". Свято встановлене Указом Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003 "Про День Європи". Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.