17 лист. 2016

«Сучасні підходи до планування класного керівника та форм роботи з дітьми»

15 листопада 2016 року у Згурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум класних керівників на тему «Сучасні підходи до планування класного керівника та форм роботи з дітьми» в якому взяли участь начальник служби у справах дітей Згурівської райдержадміністрації Лобода Тамара Олександрівна та головний спеціаліст служби Довженко Марина Сергіївна. В ході семінару керівник районного методичного об’єднання класних керівників, лауреат обласного етапу конкурсу «Класний керівник року-2016», автор виховної програми «Школа здоров’я» Журавська Інна Миколаївна продемонструвала власний виховний план та озвучила основні сучасні вимоги до планування.
16 лист. 2016

VІІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників"

2016 рік позначений видатною подією в історії нашої держави – 25-річчям незалежності України. Ця дата втілила у собі віковічну боротьбу і прагнення народу за незалежність, суверенність кордонів і право на самоідентичність мови і культури. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. Творення історії батьківщини, її сьогодення і майбутнього починається сьогодні і залежатиме від уміння підростаючого покоління відбудовувати свою стратегію майбутнього: інтелектуальну, культурну, громадянську – як для власної самореалізації, так і для розбудови держави – головна мета VІІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників. Конференція проходила під егідою Міністерства освіти і науки України, Малої Академії Наук, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
15 лист. 2016

районний етап обласного змагально-мотиваційного конкурсу «Обери майбутнє»

10 листопада 2016 року у Згурівькій ЗОШ І-ІІІ ст.. відбувся районний етап обласного змагально-мотиваційного конкурсу «Обери майбутнє», який став логічним продовженням конкурсу малюнків з реклами професій та спільним заходом з Згурівським районним центром зайнятості.
15 лист. 2016

«Твоє майбутнє - у твоїх руках»

10 листопада 2016 року в приміщенні відділу освіти Згурівської райдержадміністрації відбувся районний етап конкурсу дитячого малюнку «Твоє майбутнє - у твоїх руках», який щорічно проходить за рішенням Київської обласної державної адміністрації та сприянням Згурівського районного центру зайнятості. За підсумками журі призові місця здобули:
11 лист. 2016

Семінар учителів 4 класу на тему: "Форми та методи роботи зі здібними та обдарованими дітьми".

11 листопада 2016 року на базі Згурівського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" відбувся семінар учителів 4 класу на тему: "Форми та методи роботи зі здібними та обдарованими дітьми". Учителі відвідали відкритий урок із літературного читання, вчитель Сита Т . В. Тема: " І. Гнатюк "Козацький дуб". Початок роботи над проектом "Про що можуть розказати дерева-очевидці історичних подій".