Семінар - практикум учителів хімії

24 квіт. 2018
20 квітня 2018 року на базі Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» відбувся районний семінар - практикум учителів хімії «Розвиток компетентностей учнів у процесі викладання хімії у контексті Нової української школи».

Присутні на семінарі вчителі  разом з учнями школи взяли участь у рухливій перерві, яка налаштувала всіх на плідну роботу.

У першій частині семінару вчителі відвідали інтегрований урок хімії  та англійської мови у 9 класі «Джерела органічного забруднення території громади»  (учитель Понько І.М.,учитель хімії, старший учитель, Тертиченко Т.М., учитель англійської мови).  Девізом уроку стали слова «Почнемо з себе». На уроці учні вчились практично втілювати закон України «Про відходи», який був прийнятий  ще у 2012 році,  познайомились з досвідом  країн Європи по збору та переробці побутових відходів. Діти виконували практичні завдання, зокрема із сортування  різних видів відходів, провели  комп’ютерну презентацію  про стан навколишнього середовища в селі. У заключній частині уроку було прийнято рішення про створення інформаційного проекту для учнів всієї школи з рекомендаціями щодо   зменшення забруднення довкілля.

Продовженням екологічної тематики  семінару став виховний захід «За нас ніхто планету не врятує», приурочений до Дня Землі, метою якого було спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля, а також майстер-клас учителя біології Яловничого М.М. зі щеплення фруктових дерев.

Дякуємо дирекції та педагогічному колективу Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» за змістовний семінар.