11 квітня відбувся семінар викладачів художньої культури на базі Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

13 квіт. 2018
Сучасні інтерактивні методи навчання сприяють реалізації компетентнісного підходу до навчання. Компетентнісний підхід вчителя при формуванні та розвитку особистості - це вимога часу. В Україні уже є кагорта вчених – вчителів, вчителів – практиків, які досконало володіють технологіями та методиками компетентнісного підходу до навчання. Вивчаючи досвід їх роботи, опрацьовуючи інтерактивні форми та методи роботи вчитель може вдало їх використовувати з метою формування ключових компетентностей учнів. Тож на засіданні семінару вчителі поділилися своїм досвідом та обговорили зміст вправ і завдань, які використовують на уроках.

Поєднуючи навчальні засоби із актуальністю сьогодення та з метою поглиблення знань учнів про Європу, маємо за мету: довести, що Україна є частинкою європейської цивілізації; виховувати повагу до сусідніх європейських держав, заохочувати школярів до вивчення історії, культури, традицій європейських держав та України.