30 лист. 2016

Родинне свято «Шануй батька й неньку»

25 листопада 2016 року у першому класі затишно, як у рідній хатині. Тут зібралися батьки, дідусі та бабусі першокласників. Вихованці-першокласники запросили свою родину на виховний захід , тема якого «Шануй батька й неньку», щоб подякувати їм за любов і ласку, за тепло сердець, за все те, що можна вкласти в одне слово – турбота. Сьогодні дитячі серця переповнені теплом, любов’ю, на обличчі кожної дитини радість, впевненість, бо поруч мама, тато, бабуся і дідусь. Звучать пісні, вірші, прислів’я, теплі слова, вибачення, прохання…. І все це нашим дорогим татусям, матусям, бабусям, дідусям. На очах усіх присутніх – сльози радості.
28 лист. 2016

Скорботна пам'ять поколінь

Насиченим видався день для Будинку творчості Згурівщини 26 листопада. На базі БДЮТ відбулася спільна нарада методистів РМК, заступників директорів ЗНЗ і педагогічних працівників БДЮТ метою якої була презентація діяльності закладу. Протягом наради директор БДЮТ Кислицька Г.І. oзнайомила присутніх із діяльністю закладу, а керівники гуртків презентували свій досвід роботи і діяльність гуртків, також для всіх присутніх було проведено екскурсію до музею «Скарбниця духовності» керівниками гуртків Гончаренко І.В., Костюк Г.І. На завершення заходу педагоги віддали шану трагічним сторінкам нашої історії і хвилиною мовчання вшанували жертв Голодомору 1932-1933рр.
28 лист. 2016

« Пам’ять вічно жива…»

З 21- 26 листопада у Войтівському НВК тривав тиждень скорботи та пам’яті з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, роковин Голодомору 1932-33р. « Пам’ять вічно жива…»
25 лист. 2016

«Наступність- проблема актуальна»

24 листопада 2016 року в ДНЗ «Веселка» відбувся круглий стіл на тему: «Наступність- проблема актуальна».
23 лист. 2016

Відзначення Дня Гідності і Свободи у Новоолександрівському НВК

Цього дня Новоолександрівські школярі вшанували героїв Небесної сотні встановивши почесну варту біля портретів загиблих на Євромайдані. Після уроків учні 3-11 класів зібралися в актовому залі на мітинг-реквієм «Герої не вмирають», під час якого ще раз пригадали про події, які відбулися три роки тому та вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв Небесної сотні
22 лист. 2016

Раннє виявлення дітей з мовленнєвими порушеннями та надання консультативної допомоги педагогам та батькам.

16 листопада до Жуківського НВК завітали завідуюча ПМПК Скринник Світлана Миколаївна та консультант ПМПК , логопед дошкільного закладу Логвиненко Ірина Олександрівна.Метою їх візиту було раннє виявлення дітей з мовленнєвими порушеннями та надання консультативної допомоги педагогам та батькам.

Тиждень енергозбереження у школі

З метою забезпечення економічного споживання енергоносіїв, формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності, розвитку та використання джерел енергії, у Згурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 14 по 18 листопада 2016 року було проведено Тиждень енергозбереження.

Вартові землі української

Саме під таким гаслом у Будинку творчості на Згурівщині протягом 14 – 21 листопада відбулися заходи присвячені Дню національної Гідності та Свободи. Тематичний тиждень розпочався із виставки дитячих малюнків «Українські захисники – борці за гідність і свободу», яка була розміщена у музеї БДЮТ. 18.11 відбулася зустріч за круглим столом з учасником Майдану та бойових дій на Сході нашої країни Олександром Костянтиновичем Рибінським, людиною, яка з перших днів стояла на захисті нашої незалежної і вільної України.
21 лист. 2016

"Формування ключових компетентностей учнів на уроках у початковій школі"

18 листопада 2016 року на базі Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів 3 класу на тему: "Формування ключових компетентностей учнів на уроках у початковій школі". Учителі відвідали урок математики в 3 класі (учитель Льодін С. О.), побували на виховній годині, присвяченій українській мові (вчитель Кузьменко С. А.). Керівник методоб"єдннаня Луневська Л. в. ще раз обговорили критерії оцінювання учнів 3 класу.
18 лист. 2016

16.11.2016 року на базі Жуківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" відбувся районний семінар вчителів фізики "Розвиток предметних компетентностей учнів на уроках фізики та в позакласній діяльності". Посиленню компетентнісного підходу у формуванні змісту фізичної освіти сприяють уроки- захисти навчальних проектів, які включені в нову програму з фізики для 7-9 класів, тому присутні вчителі з великим інтересом переглянули урок-захист навчальних проектів у 8 класі з теми "Теплові явища", під час якого учні демонстрували свої дослідницькі навички, уміння самостійно здійснювати пошук необхідної інформації, готувати презентації до своїх виступів (учитель Рокочий М. В., учитель-методист).